İlköğretim 4,5,6,7 ve 8.sınıflar için LGS ye yönelik ya da okul derslerine yardımcı olmak amacıyla fen bilgisi, matematik, hayat bilgisi, türkçe ve ingilizce derslerinden herhangi birini seçebilir dilerseniz bir kaç dersi birlikte seçebilirsiniz.

Liseler için kimya biyoloji fizik, matematik, geometri coğrafya tarih, türkçe, edebiyat derslerinden okula destek olmak ve eksiklerin giderilmesi amacıyla dersleri seçebelir ve alanında tecrübeli hocalarımızdan kurumumuzda özel dersler alabilirsiniz.

Model Eğitim Kurumları Ankara Çukurambar 'da, alanında uzman, tecrübeli ve tamamı  yazar olan olan eğitim kadrosuyla LGS Hazırlık programlarına ilave olarak üniversite hazırlık YKS ( TYT AYT ) ve  okula destek çalışmalarıyla hizmet vermektedir. Öğrencilerimizİ LGS , YKS ( TYT AYT ) hazırlığında akademik olarak yetiştirirken sunduğu Rehberlik hizmetleriyle de desteklemektedir.

Kurumumuz, kolay ulaşım imkanlarına sahip Söğütözü metro istasyonuna 5 dakika mesade olup, geniş , ferah ve hijyenik çalışma alanlarına sahiptir butik bir üniversite ve liselere hazırlık kursudur.
Profosyonel ve dinamik bir eğitim kadrosuna sahip olan kurumumuz , sevgi saygıya dayalı disiplinel eğitim anlayışı ile gerek üniversite hazırlık (YKS TYT AYT), gerekse liselere hazırlık LGS  kurs çalışmalarında bugüne kadar göstermiş olduğu üstün başarı ile 2003 yılından bugüne kadar Ankara / Çukurambar ve Yüzüncüyıl bölgesinde eğitimde öncü ve vazgeçilmez olduğunu kanıtlamıştır.

Çayyolu  butik kurs | Çayyolu vip dersane | Ümitköy TYT AYT vip kurs | Ümitköy butik dersane